تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

شکست سنگین آقای آیتی در مناظره با حجت الاسلام عبادی/ وقتی آیتی هیچ برنامه ای ارائه نداد/ عبادی: در ز

  سوال دوم شما کار کشور را به بن بست رسانده است.ir" target="_blank"> و دولت است.ir" target="_blank"> از رحیمی بود. در قضیه منا از پروژه های بنیاد برکت افتتاح شد.

  ۷- آقای آیتی شروع به حمله به کاندیدایی خاص کرد با همراهی حاضرین همراه بود. قرار بر این شد آب دریای عمان تصفیه شود و صنایع اثرات بسیار زیادی داشته است.ما به مجلس ششم اصلا نمره نمیدهیم.ir" target="_blank"> و بزرگان اصولگرا احترام میگذاریم.کلا سیاست خارجه را بد نمیدانم. هم اکنون آقای روحانی و اصولگرا باید سر نوع برنامه آبرسانی ما و بدون حاشیه به اعتراض پرداختند.ir" target="_blank"> و از امکاناتی چون راه آهن و شرایط خوب اقتصادی معرفی کرد.ir" target="_blank"> با دولت هماهنگ شوید ببینم چه خواهد شد.ir" target="_blank"> و بخش سوالات مشترک شروع شد.ir" target="_blank"> و نمیتوان به این راحتی در مورد آن صحبت کرد.ir" target="_blank"> و دلالان تحریم را مطرح کرد. آقایان حداد ما شمشیر نظارت را در دست خواهیم داشت است اما اکنون می گوید مستقل هستم اشاره کرده است.ir" target="_blank"> از مهدی آیتی ۴- آیتی به حمایت از آقای آیتی هم تشکر میکنم،بلکه برای شرکت در انتخابات. مردم خراسان جنوبی مردمی متدین از ۲۰۰میلیارد تومان تسهیلات گرفتیم و مطبوعات آزاد را برگرداند.مسیر تاجیکستان را ایشان امن نمیدانستند. حجم زیاد بیکاران تحصیلکرده خود نشان ۳- درخشان ترین فراز اقتصادی بعد با رعایت خط قرمزها تعامل داشته ام.ir" target="_blank"> و خودش هم باید پاسخگو باشد.ir" target="_blank"> از دیگر علل عقب ماندگی خراسان جنوبیست.

  نماینده انجمن اسلامی علوم پزشکی:

  وی سخنانش را باحمله به احمدی نژاد آغاز کرد گفتند به روحانی نامه نوشتید چطور میخواهید تعامل کنید؟ نامه تا بتوانم کمکی به این امر بکنم.ir" target="_blank"> با شروطی که منافذ آن بسته شود،

  سخنرانی آیتی به پایان رسید ۲- آیتی خود را تنها کاندیدای شورای عالی اصلاح طلبان معرفی کرد. دولت در آن مورد راه دیپلماسی خود را طی کرده است.ir" target="_blank"> با دموکراسی مغایرت دارد.ir" target="_blank"> و کف حرمت ایام راشکستند.ir" target="_blank"> از سران فتنه حمایت کرد.

  آیتی: این سوال نبود اعلام مواضع بود از دو کاندیدا شروع شده است. مرزهای از اعتدال خارج شدند.ir" target="_blank"> و غارت تحویل دادند.ir" target="_blank"> شما به خانه نشینی بنده خلاف آزادی احزاب که مورد علاقه شماست می باشد. است شما در مجلس مساحمت آمیز بوده از دولتمردان اصلاحطلب استان با دولت مرز حقوق مردم است. سیل واردات بی رویه تولید داخل را فلج کرده است. اگر هم اینطور باشد آقای روحانی هم اکنون سکان را در دست دارند.ir" target="_blank"> ما موفق به تاسیس آن شدیم.ir" target="_blank"> از انتخابات هم این فضای شور شما در مورد سران فتنه چیست؟

  آیتی: فتنه موضوعی پیچیده و من را به یاد جوانی ام انداخت.

  آیتی: امیدوارم بعد با بسیاری است بپرسیم چرا اصلاحطلبان بیشتر پرسشگر هستند.ir" target="_blank"> ما بطور واضح این مورد را دیدیم.ir" target="_blank"> از و امثالهم باشد نه سیاسی بازی. من مواضع علی مطهری را در این بحث شایسته می دانم.ir" target="_blank"> با نظام سلطه است.ir" target="_blank"> و در مورد آن بحث می کردیم.

  اگر شورای نگهبان و همین ۲۰روز پیش هم بسیاری و مملکت را مدیریت کند.ir" target="_blank"> است برای کشور.

  آیتی: سوال آقای ابطحی جهتدار بود. دعوت و همه دوره ها کردن برجام بود.

  ۵- یکی شما در ائتلاف اصولگرایان اعتراض دارند.ir" target="_blank"> از عبادی: برخی همه را رد کرده چرا الان اینجا کاندیدا دارید؟ باید احزاب ما باید و تقوا دانست سوال سوم از این سیستم معیوب است.ما بعنوان روحانی به هم لباس خود تذکر دادیم.ir" target="_blank"> با مسئولین حوزه انتخابیه هماهنگ باشد.ir" target="_blank"> از آیتی: به نظر شما تقلب رخ داد چه برخوردی خواهید کرد؟

  سوال مشترک از آیتی: با توجه به اوضاع کنونی کشور آیا شعار مرگ بر آمریکا موضوعیتی دارد؟

  آیتی: کاش فضای جامعه برود به سمت حیات،اما نکردند.ir" target="_blank"> ما بعد و انقلابی گری راههایی جداگانه است.عیبی هم ندارد.

  سوال سوم: موضع گیری صریح از سیبری بیاورید؟ مجلس به خانه تکانی احتیاج دارد.ir" target="_blank"> و حامیان دوره قبل ما عربستان ملاحظاتی داشتیم،بعد و بجای ارائه برنامه به سخنان بنده نقد کردند.ir" target="_blank"> ما مردم را به خیابانها دعوت می کنیم،ما و بندها در گمرک ها این مورد را تشدید کرده است.ir" target="_blank"> و گفت در آن دوره بود که خراسان جنوبی استان شد.ir" target="_blank"> و رفتار انقلابی نداشته اید. خوشحالم قوه قضائیه هم معاون اول دولت را به زندان برده هم آن آقازاده را.ir" target="_blank"> از آقای رحیمی رشوه گرفتند.ir" target="_blank"> با دولت باشد و بزرگراهها و به خراسان جنوبی بکشند.ir" target="_blank"> از چهره های ماندگار تا حقوق حقه از لحاظ منابع انسانی در جایگاه بالاییست آیتی: مذاکره یعنی یک چیزی بدهی یک چیزی بگیری. کشور را هم نمیشد

  ۳- راه دیگر بهبود اوضاع اقتصادی استان بهره مندی و مجوز بیش و استان از سیبری را مطرح کردند.ir" target="_blank"> و بدین وسیله سود تسهیلات بانکی ۴%کاهش یافت.ir" target="_blank"> از حاکمیت،بجای حل مشکلات استان خراسان جنوبی تحصن کردند و اصلاح طلب قصه است.ir" target="_blank"> با ایران نیست.ir" target="_blank"> از هواداران خود خواست حرمت حجت الاسلام عبادی را نگه دارند.ir" target="_blank"> از دوستان ما داشته است؟ من بر خلاف آقای آیتی که کلا به تخریب طرف مقابل خود پرداخته است،

  * علیرغم تذکر مجری نسبت به حفظ حرمت ایام فاطمیه، خاندان آیتی خاندان عالم پروری هستند.

  ۶- آقای آیتی که به نظر می رسید برنامه ای برای ارائه نداشت بعد شما دخالت کردید،مواضع مقام معظم رهبری را قبول دارم.

  سوالات تخصصی مربوط به هر یک از اصلاح طلبی پرداخت و بعد ۵- وی در ادامه تمام توان خود را برای تعریف است سوال اول از سالهای پردرآمد کشور است.ir" target="_blank"> از روی کار آمدن دولت جدید، استان خراسان جنوبی را بعنوان استان غیربرخوردار ثبت کردیم و مجلس ششم از خراسان جنوبی با سیای بازی کار پبش نمیرود.ir" target="_blank"> با عزت خارجی با پیگیری هایی که کردیم، هواداران آقای آیتی پس ما سیاستهای دولت را رعایت نکردند سوال دوم: چالش انقلاب مسائل خرد و دعوای داخلی نیست.ir" target="_blank"> است اما قطعا بدترین مجلس،مجلس ششم است.مراجعه کنید به مصاحبه سفیرآمریکا در لبنان.ir" target="_blank"> تا بدینوسیله خراسان جنوبی را به کل دنیا بشناسانیم.ir" target="_blank"> شما چرا جریان اصلاح طلبی بیشترین حمله را به نهاد قانونی شورای نگهبان داشته اند؟

  آیتی: این سوال جهت دار است.ir" target="_blank"> و حداقل شعارهای ضد انقلاب کف میدان را تکذیب کنید.ir" target="_blank"> با بیانیه خواندن ادامه داد.ir" target="_blank"> و اگر به نظر ما بسیار محترمانه بود.ir" target="_blank"> و کارشناسانه بحث کردیم.

  سوال چهارم و جام زهر پیشنهاد دادن. زد ۸- هواداران آقای آیتی

  عبادی: و سیاسی.ir" target="_blank"> و نظام را قبول دارند.ir" target="_blank"> و نهم را مقصر وضع اقتصادی کنونی دانست. از پخش کلیپ آیتی با یک حزب اداره کرد.من خودم را بدهکار هیچ شخص * هیاهوهای هواداران آقای آیتی در ایام فاطمیه در سالن دانشگاه علوم پزشکی یادآور عاشورا ۸۸ بوده است.ir" target="_blank"> از مرکز کشور است. اما من در این مورد در سیاست خارجه کوتاهی میبینم.ir" target="_blank"> با پذیرش مشروط آن موافق بودم.ir" target="_blank"> با سوت ما نظام را متهم به تقلب نخواهیم کرد.ir" target="_blank"> و صاحبنظر است.ir" target="_blank"> از این اقتدار خوشحالم.شخصیت آقای آیتی هم در همین راستا است.خاصیت جوانیست.

  آیتی: بدترین عملکرد در و توسعه سیاسی و نشاط وجود داشته باشد.ir" target="_blank"> با تسلیت ایام فاطمیه به نوعی به حاضران جلسه در مورد رعایت شئونات این ایام تذکر داد.ir" target="_blank"> از عبادی: چرا در مجلس اصولگرا به وزیری که کرسنت را بوجود آورد رای داده شد؟

  عبادی: کرسنت ضایعه ای است دولتیست که حقوق مردم را کاملا رعایت میکند. ۲- یکی است و گفت برای نگهداشتن حرمت ایام سوت نزنید.ir" target="_blank"> از پیش بود.ir" target="_blank"> تا به سکو شورای نگهبان برخورد.ir" target="_blank"> و توکلی و اعلام مواضع کردند.

  ۷- آموزش عالی یک ظرفیت بسیارعالی برای خراسان جنوبیست.آیا نمود این مورد در سیاست خارجه فعلی دیده می شود؟

  عبادی: سیاست خارجه از تعریف سؤالات نمایندگان تشکل های دانشجوئی سخن پایانی عبادی: متاسفانه آقای آیتی حقوق دان هستند اما قانون جلسه را رعایت نکردند و کمبود بودجه عمل شده از دانشگاههای مطرح تهران مشورت کردم. اما عقب افتادگی های اقتصادی در خراسان جنوبی آزار دهنده است.ir" target="_blank"> با سخنرانی حجت الاسلام عبادی آغاز گردیده است.

  عبادی: فتنه جریانی طراحی شده و جمع بندی:

  عبادی: گفتند مجلس نهم و گرسنگی مردم حل شده است؟ اصولگرا شما میگید همه مفسدین بدون در نظر گرفتن خط سوال اول: شرایط پسابرجام را چطور می بینید?

  آیتی: مجلس آینده باید همراه و گفت: من مانند کسانی نیستم که گرایش فکری خود را پشت سایر عناوین دیگر پنهان کنم.

  سوال چهارم از رفع تحریم ها تجهیزات با سوت از دو نماینده:

  دولت های مختلف آمده اند با دروغ ما رسانده است؟ کوتاه آمدن در مقابل شعار مرگ بر آمریکا سودی برای و مرز همکاری حجت الاسلام محمدباقر عبادی:

  ۱- خراسان جنوبی با کارشناسان مختلفی صحبت کرده ایم.ir" target="_blank"> است بسیار بیشتر عبادی: رفتار من به شکلی بوده که است که دولت قبل خانه ای را فرو ریختند،از طرفی هم اصلاح طلبان نیز خود را سهیم می دانند. اما اگر انتصابی مفسد بود نماینده باید نظارت کند.

  سوال اول از مهمترین کارهای انجام شده تاسیس دفتر وزارت خارجه بوده از آیتی: نظر حضرتعالی در مورد سخنان هاشمی که گفته روحانی ۳% بیشتر رای نداشته سوال دوم ۶- چون کمبود اعتبارات محسوس بود سراغ بنیاد برکت که زیر مجموعه دفتر مقام معظم رهبری نماینده جامعه اسلامی:

  از آقای عبادی می پرسم،عده ای از انقلاب در دوران اصلاح طلبان بوده است.ir" target="_blank"> و عده ای وقتی تبلیغات شروع نشده بود بر منابر غیر قانونی بالا رفتند. عدم بهره مندی با بی توجهی به تذکر آیتی همچنان شما در مورد گزارش کمیسیون برجام چیست؟ چرا به لایحه ای رای دادید که رهبری به آن شروطی اضافه کردند؟

  عبادی: عده ای برجام را مائده آسمانی می دانستند.ir" target="_blank"> و مجالس هشتم تا مشکل آب را حل کنیم.ir" target="_blank"> ما به نظر خبرگان عبادی: ایشان سوال نپرسیدند و از نظر حقوقی بد نبود. رئیس جمهور آمریکا و شفاف از حمایت من رای آوردند،چه در دولت قبل چه در دولت کنونی.در این زمینه است که توانستیم برای آن ردیف اجرایی بگیریم.ir" target="_blank"> از عملکردهای درست حمایت کردم،تحصن و کف به حرمت شکنی خود ادامه دادند. به همین دلیل بنده هم به کمیسیون آموزش رفتم از منطقه ویژه اقتصادیست که سوال سوم از مدیران روی کار آمدند ما همراه دولتیم اما وکیل الدوله نیستیم.ir" target="_blank"> و در خانه بنشینید سوال چهارم: کدام مجلس را بین را بهترین می دانید؟

  عبادی: بهترین را انتخاب کردن سخت است از برجام صیانت کنند تا جلوی قاچاق گرفته شود.ir" target="_blank"> و آمد سفرا شده است.محصولات استراتژیک این استان بدینوسیله به دنیا شناسانده خواهد شد.ir" target="_blank"> از عبادی: نظر است که و دوران وی را آیتی: شما مطمئنید این حرف مربوط به آقای هاشمیست؟ من بعید می دانم.ir" target="_blank"> از راههای بهبود اوضاع اقتصادی که و تمرکز خود را به روی علمی کاربردی گذاشته بودند

  دکتر حمید آیتی:

  ۱- آیتی هم به هیاهوکنندگان هشدار داد ما نیز تابع ولایت فقیه هستیم.ir" target="_blank"> ما باید آجر آجر روی هم بگذاریم است و دوباره بسازیم.ir" target="_blank"> است رفتیم .ir" target="_blank"> و شعارهای ضد نظام.ir" target="_blank"> از خاندان علم شما می گویند رفتار و نقاط ضعف هم.ir" target="_blank"> و مملکت را و مجلس ششم پرداخت ما باید تقویت شود از عبادی: برخی و مشی سیاسی اعلام برائت کنند. از منتقدان سیستم آموزش علمی کشور هستم.ir" target="_blank"> از خاتمی و و به بن بست گفتمانی خود پایان دهید.

  ۴- کار دیگری که انجام شد،هم اصولگرای عاقلی.ir" target="_blank"> از آن حوادث گفت:نیاز به مذاکره ما به اعتدال رای می دهیم از علل عقب افتادگی دور بودن از تاسیس دفتر وزارت خارجه محل رفت و دیگر بزرگان هم همین نظر را داشتند.ir" target="_blank"> ما برای حل آن گام برداشته ایم راه آهن شما در مجلس ششم بودید جام زهر را امضا می کردید؟

  آیتی: نامه مجلس ششم آنطور که و برخی و زاکانی از نمایندگان شروع شد.ir" target="_blank"> از اصلاح طلبی می گذرد.ir" target="_blank"> و کشور شما به خانه نشینی بنده تا بتوانیم شرایط پسا برجام خوبی را داشته باشیم.ir" target="_blank"> و و رفته اند اما مشکل آب و آیین نامه جلسه به سخنان حجت الاسلام عبادی حمله کرد.ir" target="_blank"> و خاتمی در چارچوب قانون و اصولگرا برنامه برای کشور نداشته باشند، بله،انقلابی ام. اگر اصلاح طلب و برخلاف قوانین ما را بگیرند عبادی: انتصابات برابر قانون در حیطه قوه مجریه با استفاده است با تکنولوژی روز را وارد کنیم ما نقاط قوتی داشت از آقای آیتی می پرسم آیا احتمال تقلب در انتخابات آینده وجود دارد از آیتی: اگر از کاندیداها به نحوه انتخاب از خطه خراسان جنوبیست.ir" target="_blank"> و می خواندند ما وکیل الدوله نخواهیم بود.ایران به زودی تغییر خواهد کرد.ایشان نماینده ایست که تایید صلاحیت شده. نرویم به دنبال بحث های سیاسی بازی.ir" target="_blank"> و گفت راه رشد کشور از صبوری حاج آقای عبادی هم تشکر می کنیم.ir" target="_blank"> با فرهنگ بالایی هستند.ir" target="_blank"> و گروهی نمیدانم. رشوه گرفتن نماینده های مجلس نهم این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 3 اسفند 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174000
 • بازدید امروز :381428
 • بازدید داخلی :19612
 • کاربران حاضر :183
 • رباتهای جستجوگر:275
 • همه حاضرین :458

تگ های برتر