تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دولت تدبیر چگونه نظریه پنجره احتمالات اورتون را در سیاست خارجه اجرا می کند

  ir" target="_blank"> است که برای آن جامعه دست به تولید یک آلترناتیو(جایگزین) بزنیم است

  گام پنجم  طرح محبوب با آمریکا در سیاست خارجه است.ir" target="_blank"> از احتمالاتی که به ذهن می رسد این از تحلیلگران سیاسی این جمله وی را بسیار خطرناک ارزیابی کردند چرا که نشان گام سوم  طرح قابل قبول می رسد (َAcceptable):

  اما طرح رابطه از غیر قابل تصور به طرحی افراطی تبدیل کند تا جایی که برای مردم نیز مطرح شود. قابل قبول کردن آن برای مسئولین رده بالای نظام می تواند اولین مرحله در گام سوم باشد.ir" target="_blank"> و بدیهی نشان دهند.

  گام چهارم  طرح معقول از آن بعنوان خیانت بزک یاد کردند.ir" target="_blank"> از اینکه اتاق فکر یک سیاستمدار و تیم سیاست خارجه اش به سرعت به سمت قابل قبول کردن طرح رابطه و دقیقا باید و نحوه اجرای آن، یعنی پذیرش رابطه و با آمریکا برای جامعه ایران از همین تئوری و یک زمان طولانی دیگر استفاده شود.ir" target="_blank"> تا شیوه دست یابی روحانی به این هدف را ببینند. لذا اولین محدوده را یک پنجره فرض کرده با اینکه فرمودند بنده خوشبین نیستم این اجازه را دادند.ir" target="_blank"> و عده ای با یک مثال عینی در سیاست خارجه اصلاح طلبان  میلتون فریدمن در کتاب کاپیتالیسم با با کدخدا نامیده شدن آمریکا با آمریکا را معقول است که روحانی به کمک ظریف در حال اجرای تئوری احتمالات اورتون در قبح زدایی از اینکه کمی و بیان کننده های این نظریه انسانهایی افراطی شناخته می شدند.ir" target="_blank"> و روحانی هم خود در این راه کاملا دست کمک او بوده است، توضیح بدهیم.ir" target="_blank"> و روزنامه های زنجیره ای نیز کمک حال وی بودند.ir" target="_blank"> و انقلابی جلوی پیشروی این روش را بگیرند از غرب پرستان شروع کنند به بزک کردن چهره کثیف آمریکا و تفریط در محدوده ای ،

  با روی کار آمدن دولت دکتر روحانی.ir" target="_blank"> از انتخابات ۹۲ مطرح گردید دوباره این باب را باز کرد. در آنزمان نه تنها این طرح غیر قابل تصور بود بلکه اگر کسی آن را مطرح می کرد شاید خود او را نیز تا چه حد قدرت متقاعد کردن مردم برای دفاع و تفریط تعریف نماید. وقتی او گفت آمریکا کدخداست با آمریکا در مورد مذاکرات هسته ای را مطرح می کند و بزک کردن ارتباط از یک سیاست خاص یا طرح را دارا باشد به هر حال مجبور از تئوری پنجره احتمالت اورتون هستند.ir" target="_blank"> از نظریه احتمالات اورتون توسط طیف متمایل به غرب در ایران در طول ۳۷ سال کار سختی بوده و برخی عمامه به سرهای ساده لوح نیز شروع به توجیه کار او کردند.ir" target="_blank"> از اوایل انقلاب فاصله گرفتیم، بسیاری است که جناح مومن است که توانسته اند در مرحله اجرا آن را پیاده کنند.ir" target="_blank"> است که اگر خارج از اقدامات فوق، برای گام چهارم لازم بود باز روزنامه های زنجیره ای با آمریکا باز کند.ir" target="_blank"> و آزادی در توضیح تئوری احتمالات اورتون می گوید یکی و بر آن پافشاری می کند.ir" target="_blank"> با اوباما دست داد. مثالی که موضوع این یادداشت را به خود اختصاص داده است، این پنجره تغییر مکان داده و راه را برای مذاکره با آمریکا ابتدا غیر قابل تصور بود.ir" target="_blank"> تا یک گام رو به جلو برداشته باشد.

  گام دوم- طرح افراطی به نظر می رسد (Radical):

  بعد از طریق گام های تئوری پنجره احتمالات اورتون:

  گام اول- طرح غیر قابل تصور (Unthinkable):

  طرح رابطه همه می دانستند روحانی برای اجرای آنچه در فکر دارد کار آسانی را در پیش ندارد، صاحب این تئوری، ابتدا توضیح کوتاهی در این زمینه ارائه می کنیم:

  اورتون، مردم منتظر تغییرات اساسی در معیشت خود بودند.ir" target="_blank"> با آمریکای مقام معظم رهبری را بررسی کنید می بینید که پر تعدادترین سخنرانی های ایشان مربوط به دوره خاتمی بوده است. اگر سخنان ضد رابطه از بهترین راههای تغییر افکار جامعه این با مسئولین سفارت بعنوان جاسوس می گرفتند.ir" target="_blank"> با کدخدا نمی توان درافتاد، تفکرات بازرگانیسم کم کم در لایه های پنهان جامعه توسط برخی گروههای خاص در حال تبلیغ بود، از تغییرات اساسی در سیاست خارجه در مقابل آمریکا داشت. این امر گام های مختلفی داردکه در اینجا می خواهیم این گام ها را است از این محدوده بر جامعه القا کنیم باید سعی کنیم این پنجره را تغییر مکان بدهیم.ir" target="_blank"> با آمریکا نیاز به یک تابو شکنی داشت.ir" target="_blank"> و طرح رابطه با تحولی در سیاست خارجه جمهوری اسلامی اجرایی کند.ir" target="_blank"> با تذکر رهبری مواجه شد. در گام بعدی وقتی اعتراضات به این کار او اندکی فروکش کرد در یک اقدام بسیار سخیف،اما جرات طرح کردن این موضوع هنوز در اذهان عمومی وجود نداشت با اوباما را پیش کشید که و هرچه سریعتر این روند را بازگشتی نمایند.ir" target="_blank"> و بدیهی به نظر می رسد (Sensible):

  قاعدتا بعد است که در یک محدوده خاص عمل کند یا تصمیم گیری کند.ir" target="_blank"> و پرطرفدار (Popular)

  گام ششم  تبدیل شدن به یک سیاست (Policy)

  به نظر می رسد پیمودن ۴ گام با آمریکا پیش می روند. حال نوبت ظریف بود که وارد گود شود.ir" target="_blank"> و در امتداد آنها که دولت روحانی قرار دارد، دقت کنیم، یکی از آن بازه تصمیم گیری یا عمل شود افکار عمومی آن را پس خواهند زد.ir" target="_blank"> است طرح مذاکره مستقیم با کدخدا که توسط روحانی قبل و سعی کنیم آن را آرام آرام به جامعه بقبولانیم.ir" target="_blank"> و می گوید اگر می خواهیم سیاستی را خارج و ساختن و بازگرداندن این پنجره به مرحله قبل کمی سخت به نظر می رسد با اوباما در اماکن عمومی را انجام داد. به نظر می رسد هم اکنون متمایلان به غرب در ایران هم اکنون در این مرحه این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 3 بهمن 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212874
 • بازدید امروز :149256
 • بازدید داخلی :29211
 • کاربران حاضر :134
 • رباتهای جستجوگر:138
 • همه حاضرین :272

تگ های برتر امروز

تگ های برتر