تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

در مصاحبه با خبرگزاری دانشجو(سایت دکتر سلام):تفاوتی در وضع معیشتی مردم در دوران پسا توافق نخواهیم دا

  سید مصطفی موسوی نژاد در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در بیرجند، با بیان اینکه دولت از همان روز اول هم می دانست که استکبار قائل به برد برد نیست و نخواهد بود، گفت: امروز اگر می‌گوید که ما ۳ بر ۲ برنده شدیم، برای آرام کردن افکار عمومی است. جامعه کم کم با این واقعیت رو به رو خواهد شد که دوران پسا توافق تفاوت آن چنانی با دوران توافق در وضع معیشتی شان نخواهد داشت.

  سید مصطفی موسوی نژاد

  وی با اشاره به اینکه دولت متاسفانه نگاه خوشبینانه ای به غرب داشت، تا جایی که رئیس جمهور گفته بود پس از حل مناقشه هسته ای ما به حل سایر موضوعات خواهیم رسید و برای آن مذاکره خواهد کرد، افزود: اما امروز دولت به وضوح می بیند که حتی پس از به نتیجه رسیدن توافق غربی‌ها هر روز یه سوژه را در رسانه‌ها مطرح می‌کند تا جمهوری اسلامی را روز به روز به عقب براند.

  این فعال دانشجویی با اشاره به سخن عضوی از تیم مذاکره کننده ایران که گفته بود در مورد سایر موضوعات هم با آمریکا مذاکره مذاکره خواهیم کرد، افزود: در اینگونه موضوعات مقام معظم رهبری هستند که تصمیم گیرنده نهایی هستند و ایشان هم بارها و بارها گفته اند ما با امریکا هیچ مذاکره ای نداریم.

  آژانس بین المللی انرژی اتمی قابل اعتماد نیست

  موسوی نژاد با بیان اینکه مردم ایران مردم تجربه دیده ای هستند، ۲۸ مرداد را به یاد دارند و حادثه شلیک به هواپیمای ایران در خلیج فارس و واقعه طبس را به یاد دارند، گفت: کمک های آمریکا به صدام، کمک‌های اطلاعاتی سرویس های جاسوسی آمریکا به صدام را در عملیاتی که به شهید شدن ۱۷۵ غواض انجامید را مردم ایران به خوبی به یاد دارند و این را به وضوح در راهپیمایی‌های مردم آگاه ایران و شعارهای مرگ بر آمریکایشان می توان رویت کرد که مردم ایران دل خوشی از آمریکا ندارند.

  وی با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده ما الحمدلله استکبار ستیز است، افزود: اما تیم مذاکره کننده بداند مقام معظم رهبری و ۷۵ میلیون ایرانی همگی استکبار ستیزند، اگر می خواهند در جریان پر شور این مردم که گوششان به دهان رهبری است، غرق نشوند، باید خوی استکبار ستیزی را در خود تقویت کنند.

  مسئول کمیته اقتصادی قرارگاه دانشجویی شهید کاوه خراسان جنوبی با بیان اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی قابل اعتماد نیست و از همان روز اول تکلیفش مشخص بود، بیان داشت: دست آژانس همچنان در خون شهیدان هسته ای ما آلوده است، ما همکاری‌های اطلاعاتی آژانس با سرویس‌های جاسوسی اسرائیل در جریان شهید شدن دانشمندان با تقوای هسته ایمان را به این زودی فراموش نمی‌کنیم.

  موسوی نژاد با بیان اینکه آژانس ۱۲ سال است که با گزارش‌های غلط خود همکار استکبار جهانی در تبلیغات علیه ایران هسته ای است، افزود: الان متاسفانه می‌بینیم در بند بند توافقنامه برداشته شدن تحریم‌ها منوط به تایید آژانس بین المللی انرژی شده است که این اشتباهی واضح است.

  وی با بیان اینکه روحانی در برنامه‌های تبلیغاتی ریاست جمهوری خود صراحتا اعلام می‌کرد که مشکلات کشور از تحریم‌ها نیست، بلکه از بی‌تدبیری مسئولین است و اگر این مسئولین عوض شوند و ایشان سر کار بیایند در ۱۰۰ روز تحول اقتصادی بوجود خواهند آورد، گفت: روحانی تا دولت را تحویل گرفت بعد از ۱۰۰ روز به جای تحول اقتصادی، گفت که تا تحریم ها رفع نشود نمی‌شود کاری کرد.

  مسئول کمیته اقتصادی قرارگاه دانشجویی شهید کاوه خراسان جنوبی گفت: این موضوع وقتی حاد تر می‌شود که امروز پس از توافق هسته ای که فکر می کنند تحریم‌ها برداشته خواهد شد که البته نخواهد شد، باز به دنبال دستاویزی جدید هستند تا مشکلات را به گردن او بیندازند و بگویند مشکل اقتصاد در تحریم ها نبود. باید منتظر ماند و گوش به تریبون ها دوخت تا مقصر جدیدی در قضیه مشکلات اقتصادی از سوی دولت مردان معرفی شود.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : مردم ,اینکه ,مذاکره ,آژانس ,بیان ,توافق ,بیان اینکه ,مذاکره کننده ,موسوی نژاد ,مردم ایران ,المللی انرژی ,بیان اینکه آژانس ,کاوه خراسان جنوبی ,اقت ,
  در مصاحبه با خبرگزاری دانشجو(سایت دکتر سلام):تفاوتی در وضع معیشتی مردم در دوران پسا توافق نخواهیم دا

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر